У будь-який час доби за допомогою гаджета оформляється кредит срочно і гроші можна витрачати відразу після зарахування.

Оформити кредит онлайн на картку без відмови цілодобово без зайвих перевірок та дзвінків.

Без отказов и поручителей займ онлайн на карту без звонков по паспорту гражданина Украины.

Оформить срочный простой кредит наличными в офисе микрофинансовой организации. Лучшие финансовые решения в Украине.

Всім нові клієнтам надається перша позика онлайн на картку без відсотків без фото і перевірок.

TELEFON

0850 241 10 14

MAİL

info@izoset.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ

PZT-CUM : 08:00-18:00

Isı Yalıtım Sıvası

Isı yalıtım levhaları için elyaflı ve çimento
esaslı mantolama sıvası.

İZOSET SIVA
.

İZOSET MANTOLAMA SIVASI

UYGULAMA ÖZELLİKLERİ

Hazırlanan harcın kullanılabilme süresi: 2 saat Uygulama kalınlığı: 4mm Uygulanabilecek kat kalınlığı: Max. 2mm Katlar arasında beklenmesi gereken süre: 3-4 saat Mantolama sıvası üzerine son kat uygulanması için beklenmesi gereken süre: 7 gün

YÜZEY HAZIRLIĞI

Yalıtım levhası sağlam, alttaki yüzeye iyi yapışmış, temiz ve kuru olmalıdır. Levhalar arasındaki boşluklar, genişliğe göre aynı yalıtım malzemesi veya köpük ile doldurulmalı, meydana gelebilecek çıkıntılar policool sıva sarfiyatını azaltmak için temizlenmelidir.

PERFORMANS

Taze harcın boşluklu birim hacim kütlesi: ≥1150 kg/m 3 Elek analizi: 1 mm. açıklığında elek üzerinde kalan miktar ≤ %1, 0 Eğilme dayanımı: ≥2, 0 N/m 2 Basınç dayanımı: ≥ 6, 0 N/m 2 Isı yalıtım levhasına yapışma mukavemeti: ≥0, 08 N/m 2 Su emme: ≤ 0, 5 kg/m2 dakika 0, 5 Su buharı geçirgenliği katsayısı: ≤ 15. Isıl iletkenlik: ≤ 0, 35 W/ mK

UYGULAMA

Ortalama 6, 5 lt kadar temiz su ile 25 kg'lık Mantolama Sıvası tercihen düşük devirli bir mikser veya mala ile topak kalmayacak şekilde iyice karıştırılmalıdır. Harç, uygulama öncesinde 10 dk. dinlendirilmelidir. Mantolama sıvası yüzeye çelik mala ile uygulanmalıdır. Donatı filesi, Mantolama Sıvası kurumadan yukarıdan aşağıya doğru, bastırılarak ve iyice gerilerek, katlanmadan ve yalıtım levhasında tüm yüzeye eşit uzaklıkta olacak şekilde yerleştirilmelidir. Çatlamaları önlemek amacıyla, donatı filesi birleşim noktalarında 10 cm üst üste bindirilerek uygulanmalıdır. Köşelerde ve tüm kriş, pencere, kapı çerçevelerinde donatı filesi en az 20cm döndürülmelidir. 3-4 saat sonra 2. kat uygulamasına geçilmelidir. Uygulama sonrasında yüzey, dış cephe kaplamasına uygun hale gelmiş olacaktır. Belirtilen süreler 20 °C yüzey ve ortam sıcaklığında geçerlidir. Düşük ısıda süre uzar, yüksek ısıda süre kısalır.

BEYAZ EPS

İZOSET BEYAZ EPS

EPS ısı yalıtım levhası sahip olduğu 0,038w/mK ısı iletim katsayısı değeriyle diğer beyaz renkli EPS ısı yalıtım levhaları arasında en iyi performansı sunar. Hafiftir, kolay uygulanır. Yüksek esneme kabiliyetine sahiptir, formu bozulmaz, boyut kararlılığını bina ömrü boyunca korur.Üretiminde insana ve çevreye zararlı gazlar kullanılmaz.
ÜRÜN FÖYÜ

KARBONLU EPS

İZOSET KARBONLU EPS

Genleştirilmiş Polistiren’den (EPS) üretilmiş olup, Grafit katkılı gri renkli ısı yalıtım levhasıdır. Yüksek ısı yalıtım performansı sunar. Beyaz renkli EPS ısı yalıtım levhalarına göre %20 daha iyi ısı yalıtım performansı sunar. Üretiminde insana ve çevreye zararlı gazlar kullanılmaz.
ÜRÜN FÖYÜ

ASMOLEN

İZOSET ASMOLEN

Asmolen, döşemelerde ses ve ısı yalıtımı sağlayarak yapı konforunu artırır. Kolayca kesilebilen yapısı nedeniyle uygulamada fire oluşturmaz. Boşluksuz yapısı nedeniyle içine beton dolmayan Asmolen, döşemelerde %15’e varan beton tasarrufu sağlamaktadır. Döşemede oluşan düzgün yüzey sayesinde, %30-40 oranında sıva tasarrufu da elde edilebilmektedir.
ÜRÜN FÖYÜ

SÖVELİK BLOK

İZOSET SÖVE BLOKLARI

Bina iç- dış yalıtımı söve, yalı baskı imalatı ve diğer mimari uygulamlarda, denizde iskele yapımında. Dokoratif kaplama, dekorasyon sanat eseri ve reklam sektöründe kullanılırlar.
ÜRÜN FÖYÜ

GEOFOAM

İZOSET GEOFOAM

Gefoam hafif dolgu malzemesi beton ve benzeri inşaat dolgu malzemelerine oranla 200 kata kadar daha hafiftir. Bu sayede yapılara gelen yükleri önemli oranda azaltır. Bunun yanında önemli derecede izolasyon sağlar.
ÜRÜN FÖYÜ

MANTOLAMA SIVASI

İZOSET MANTOLAMA SIVASI

Isı yalıtım levhaları için elyaflı ve çimento esaslı mantolama sıvası.

ÜRÜN FÖYÜ

MANTOLAMA YAPIŞTIRICISI

225521 (1)

İZOSET MANTOLAMA YAPIŞTIRICISI

Isı yalıtım sistemleri için sıcak ve soğuğa dayanıklı, elyaflı ve çimento esaslı yapıştırma harcı.
ÜRÜN FÖYÜ

DEKORATİF SIVA(MİNERAL)

İZOSET DEKORATİF SIVA

Çimento esaslı, lif takviyeli, dekoratif dış cephe kaplaması.

ÜRÜN FÖYÜ
HEMEN ARAYIN
WHATSAPP'I AÇ
Satış Temsilcisi