У будь-який час доби за допомогою гаджета оформляється кредит срочно і гроші можна витрачати відразу після зарахування.

Оформити кредит онлайн на картку без відмови цілодобово без зайвих перевірок та дзвінків.

Без отказов и поручителей займ онлайн на карту без звонков по паспорту гражданина Украины.

Оформить срочный простой кредит наличными в офисе микрофинансовой организации. Лучшие финансовые решения в Украине.

Всім нові клієнтам надається перша позика онлайн на картку без відсотків без фото і перевірок.

TELEFON

0850 241 10 14

MAİL

info@izoset.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ

PZT-CUM : 08:00-18:00

İZOSET
İZOLASYON
MANTOLAMA
SİSTEMLERİ
BEYAZ
EPS
入=0,039
W/mK
KARBONLU
EPS
入=0,032
W/mK

HAKKIMIZDA

İzoset, kurulduğu 2011 yılından itibaren yalıtım sektöründe bölgesel lider pozisyonunu korumaktadır. 
İzoset, yalıtım malzemelerinin yanı sıra İzoset Manto Dış Cephe Yalıtım Sistemleri ile sıvalı dış cephe sektörüne yönelik bütünleşik sistem çözümleri de sunmaktadır.
Tesislerinde İzoset Isı Yalıtım Strafor levha üretimi, EPS, Mantolama Dış cephe paket sistemleri üretimlerini ve satışını bir araya toplamıştır.
Yüksek teknolojisiyle imal ettiği uluslararası standartlardaki ürünlerini bölgesel dağıtım ve Ortadoğu ülkelerine ihraç eden ve ülkemize önemli döviz girdisi sağlayan İzoset; ihracat yapmaktadır. Bugün ülkemizde sıcağa, soğuğa, karşı koruma sağlayan geniş ürün yelpazesi ve teknik danışmanlık hizmetleriyle yalıtım sektöründe lider olmak isteyen şirkettir. Küreselleşen dünya standartlarına uygun olarak müşterilerinin talep ve beklentilerini zamanında ve çevreci bir yaklaşımla karşılamaktadır.
İzoset, 15 Haziran 2015 tarihi itibarıyla ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, AB Yapı Malzemeleri Tüzüğü´nün (CPR) eşleniği olan Yapı Malzeme Yönetmeliği´nin 6. maddesine göre; “ürünün yönetmelikte belirtilen temel gerekleri karşılamasına imkân veren malzeme” anlamına gelen “CE” işareti ile piyasaya arz edilmektedir. Tüm İzoset ürünleri Türk Standartları Enstitüsü (TSE) kriterlerine de uygun olarak üretilmektedir.

MİSYONUMUZ

Tüm yalıtım sektöründe, en son teknolojiler ile, pazar talepleri ve müşteri tatmini doğrultusunda, dünya kalitesindeki ürünü, insana ve çevreye saygılı tesislerde üreterek, insan kaynaklarını devamlı olarak geliştirerek, pazara yeni ürünler sunarak, izolasyon ürünleri gamını tamamlayarak, ürün ve hizmette farklılaşmak, yalıtım bilincini yayarak büyümek, " Sıcakta İZOSET, Soğukta İZOSET" imajını ve sektörde bir numara olmayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Ülkemiz ve çevre ülkelerde yalıtım sektörünün güvenilir lideri olarak, sektörde sağlıklı büyümek, yalıtım ve enerji tasarrufu bilincini yaymak, insanın yalıtım konforundan azami faydalanmasını temin etmek ve böylece çevreyi korumak ana gayemizdir. Bizler, bu amaçları gerçekleştirirken kurumsal yapımıza uygun, hem çalışanlar arasında, hem de şirketimizle üçüncü kişiler arasındaki ilişkilerde İzoset markasının bilinirliliğini ve güvenilirliğini daha da ileriye taşıyacak değerleri belirlemek, uygulamak ve korumak gayesi ile çalışma hayatımızda bizlere yön gösterecek ve vazgeçilmez olan ilkeleri oluşturmuş bulunmaktayız.

HEMEN ARAYIN
WHATSAPP'I AÇ
Satış Temsilcisi